Connect with us

Kreisliga C1 Detmold

Kreisliga C1 Detmold

DatumSpielZeit/ErgebnisseSpielortSpieltag
FC Augustdorf III — RSV Hörste II34
Post TSV Detmold III (9er) — SV Eintracht Jerxen-Orbke II34
TuS Eichholz/Remmighausen II — BSV Müssen III34
Spvg Hagen-Hardissen — FSG Waddenhausen/Pottenhausen34
SV Diestelbruch-Mosebeck II — SuS Lage II34
FC Fortuna Schlangen II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II34
SuS Pivitsheide III — Hakedahler SV II34
RSV Hörste II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II25
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — FC Augustdorf III33
Hakedahler SV II — Spvg Hagen-Hardissen33
RSV Hörste II — TuS Eichholz/Remmighausen II33
SG Kachtenhausen-Helpup II — SC Türkgücü Detmold II33
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — FC Fortuna Schlangen II33
BSV Müssen III — SuS Pivitsheide III33
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — SV Diestelbruch-Mosebeck II33
SG Kachtenhausen-Helpup II — SuS Lage II22
RSV Hörste II — FC Fortuna Schlangen II22
SuS Pivitsheide III — RSV Hörste II32
FC Augustdorf III — SV Eintracht Jerxen-Orbke II32
Post TSV Detmold III (9er) — SG Kachtenhausen-Helpup II32
Spvg Hagen-Hardissen — BSV Müssen III32
TuS Eichholz/Remmighausen II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II32
SC Türkgücü Detmold II — SuS Lage II32
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — Hakedahler SV II32
SG Kachtenhausen-Helpup II — Spvg Hagen-Hardissen26
RSV Hörste II — SuS Pivitsheide III18
SV Diestelbruch-Mosebeck II — SG Kachtenhausen-Helpup II30
SC Türkgücü Detmold II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II30
BSV Müssen III — FSG Waddenhausen/Pottenhausen31
SV Diestelbruch-Mosebeck II — Hakedahler SV II31
SuS Lage II — Post TSV Detmold III (9er)31
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — TuS Eichholz/Remmighausen II31
RSV Hörste II — Spvg Hagen-Hardissen31
SG Kachtenhausen-Helpup II — FC Fortuna Schlangen II31
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — SuS Pivitsheide III31
SC Türkgücü Detmold II — SuS Pivitsheide III24
BSV Müssen III — FC Fortuna Schlangen II30
SG Kachtenhausen-Helpup II — Hakedahler SV II24
TuS Eichholz/Remmighausen II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen30
SuS Pivitsheide III — Spvg Hagen-Hardissen30
FC Augustdorf III — Hakedahler SV II30
Post TSV Detmold III (9er) — RSV Hörste II30
FC Augustdorf III — SG Kachtenhausen-Helpup II29
Spvg Hagen-Hardissen — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II29
SC Türkgücü Detmold II — SV Diestelbruch-Mosebeck II29
Hakedahler SV II — BSV Müssen III29
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — RSV Hörste II29
FC Fortuna Schlangen II — SuS Lage II29
SuS Pivitsheide III — SV Eintracht Jerxen-Orbke II29
SC Türkgücü Detmold II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen21
Spvg Hagen-Hardissen — SV Diestelbruch-Mosebeck II22
SuS Pivitsheide III — FC Fortuna Schlangen II21
Post TSV Detmold III (9er) — SC Türkgücü Detmold II28
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — Spvg Hagen-Hardissen28
SG Kachtenhausen-Helpup II — TuS Eichholz/Remmighausen II28
SuS Lage II — FC Augustdorf III28
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen28
RSV Hörste II — Hakedahler SV II28
SV Diestelbruch-Mosebeck II — BSV Müssen III28
SG Kachtenhausen-Helpup II — RSV Hörste II21
BSV Müssen III — RSV Hörste II27
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — SV Eintracht Jerxen-Orbke II27
Hakedahler SV II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II27
TuS Eichholz/Remmighausen II — SuS Lage II27
FC Fortuna Schlangen II — SC Türkgücü Detmold II27
Post TSV Detmold III (9er) — SV Diestelbruch-Mosebeck27
SuS Pivitsheide III — SG Kachtenhausen-Helpup II27
SuS Pivitsheide III — Post TSV Detmold III (9er)23
Hakedahler SV II — SuS Lage II23
Post TSV Detmold III (9er) — FC Fortuna Schlangen II26
SV Diestelbruch-Mosebeck II — RSV Hörste II26
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — BSV Müssen III26
SC Türkgücü Detmold II — FC Augustdorf III26
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — Hakedahler SV II26
SuS Lage II — SuS Pivitsheide III26
Hakedahler SV II — TuS Eichholz/Remmighausen II22
RSV Hörste II — FC Fortuna Schlangen II22
SG Kachtenhausen-Helpup II — SuS Lage II22
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — SuS Pivitsheide III22
FC Augustdorf III — Post TSV Detmold III (9er)25
SuS Lage II — Spvg Hagen-Hardissen25
BSV Müssen III — SV Eintracht Jerxen-Orbke II25
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — SG Kachtenhausen-Helpup II25
TuS Eichholz/Remmighausen II — SC Türkgücü Detmold II25
FC Fortuna Schlangen II — SV Diestelbruch-Mosebeck II25
RSV Hörste II — SuS Pivitsheide III18
FC Augustdorf III — FC Fortuna Schlangen II24
SuS Lage II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen24
SV Diestelbruch-Mosebeck II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II24
Post TSV Detmold III (9er) — TuS Eichholz/Remmighausen II24
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — RSV Hörste II24
FC Augustdorf III — SV Diestelbruch-Mosebeck II23
Spvg Hagen-Hardissen — SC Türkgücü Detmold II23
TuS Eichholz/Remmighausen II — FC Fortuna Schlangen II23
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — SV Eintracht Jerxen-Orbke II23
BSV Müssen III — SG Kachtenhausen-Helpup II23
BSV Müssen III — FC Augustdorf III22
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — Post TSV Detmold III (9er)22
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — SC Türkgücü Detmold II22
SuS Lage II — FC Fortuna Schlangen II15
BSV Müssen III — SuS Lage II21
FC Augustdorf III — TuS Eichholz/Remmighausen II21
Post TSV Detmold III (9er) — Spvg Hagen-Hardissen21
SV Diestelbruch-Mosebeck II — SV Eintracht Jerxen-Orbke II21
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — Post TSV Detmold III (9er)20
TuS Eichholz/Remmighausen II — SV Diestelbruch-Mosebeck II20
RSV Hörste II — SuS Lage II20
Hakedahler SV II — SC Türkgücü Detmold II20
Spvg Hagen-Hardissen — FC Fortuna Schlangen II20
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — SG Kachtenhausen-Helpup II20
SuS Pivitsheide III — FC Augustdorf III20
FC Augustdorf III — Spvg Hagen-Hardissen19
FC Fortuna Schlangen II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen19
SG Kachtenhausen-Helpup II — SV Eintracht Jerxen-Orbke II19
TuS Eichholz/Remmighausen II — SuS Pivitsheide III19
SuS Lage II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II19
Hakedahler SV II — Post TSV Detmold III (9er)19
SC Türkgücü Detmold II — BSV Müssen III19
Hakedahler SV II — RSV Hörste II13
BSV Müssen III — Spvg Hagen-Hardissen18
Hakedahler SV II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen18
SG Kachtenhausen-Helpup II — Post TSV Detmold III (9er)18
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — FC Augustdorf III18
SuS Lage II — SC Türkgücü Detmold II18
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — TuS Eichholz/Remmighausen II18
BSV Müssen III — TuS Eichholz/Remmighausen II17
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — SpVg Hagen/Hardissen17
Hakedahler SV II — SuS Pivitsheide III17
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — Post TSV Detmold III (9er)17
RSV Hörste II — FC Augustdorf III17
SuS Lage II — SV Diestelbruch-Mosebeck II17
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — FC Fortuna Schlangen II17
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — BSV Müssen III16
Post TSV Detmold III (9er) — SuS Lage II16
Spvg Hagen-Hardissen — RSV Hörste II16
Hakedahler SV II — SV Diestelbruch-Mosebeck II16
TuS Eichholz/Remmighausen II — SV Eintracht Jerxen-Orbke II16
FC Fortuna Schlangen II — SG Kachtenhausen-Helpup II16
SuS Pivitsheide III — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II16
BSV Müssen III — Hakedahler SV II15
RSV Hörste II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen15
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — SpVg Hagen-Hardissen15
SV Diestelbruch-Mosebeck II — SC Türkgücü Detmold II15
SG Kachtenhausen-Helpup II — FC Augustdorf III15
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — SuS Pivitsheide III15
SC Türkgücü Detmold II — SG Kachtenhausen-Helpup II14
Spvg Hagen-Hardissen — Hakedahler SV II14
TuS Eichholz/Remmighausen II — RSV Hörste II14
SuS Pivitsheide III — BSV Müssen III14
FC Augustdorf III — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II14
SV Diestelbruch-Mosebeck II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen14
FC Fortuna Schlangen II — SV Eintracht Jerxen-Orbke II14
FC Augustdorf III — SuS Lage II13
BSV Müssen III — SV Diestelbruch-Mosebeck II13
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II13
Spvg Hagen-Hardissen — SV Eintracht Jerxen-Orbke II13
TuS Eichholz/Remmighausen II — SG Kachtenhausen-Helpup II13
SC Türkgücü Detmold II — Post TSV Detmold III (9er)13
SC Türkgücü Detmold II — TuS Eichholz/Remmighausen II9
SC Türkgücü Detmold II — FC Fortuna Schlangen II12
SuS Lage II — TuS Eichholz/Remmighausen II11
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen12
SV Diestelbruch-Mosebeck II — Post TSV Detmold III (9er)12
SG Kachtenhausen-Helpup II — SuS Pivitsheide III12
CSL Detmold II — FC Augustdorf III12
RSV Hörste II — BSV Müssen III12
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — Hakedahler SV II12
Hakedahler SV II — FC Fortuna Schlangen II11
FC Augustdorf III — FSG Waddenhausen/Pottenhausen11
Spvg Hagen-Hardissen — TuS Eichholz/Remmighausen II11
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — SuS Lage II11
SuS Pivitsheide III — SV Diestelbruch-Mosebeck II11
SC Türkgücü Detmold II — RSV Hörste II11
CSL Detmold II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II11
FC Augustdorf III — SC Türkgücü Detmold II10
TuS Eichholz/Remmighausen II — CSL Detmold II10
BSV Müssen III — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II10
Spvg Hagen-Hardissen — SG Kachtenhausen-Helpup II10
RSV Hörste II — SV Diestelbruch-Mosebeck II10
Hakedahler SV II — SV Eintracht Jerxen-Orbke II10
FC Fortuna Schlangen II — Post TSV Detmold III (9er)10
FC Fortuna Schlangen II — FSV Pivitsheide III (9er)10
SuS Pivitsheide III — SuS Lage II10
BSV Müssen III — Post TSV Detmold III (9er)11
FC Fortuna Schlangen II — SuS Pivitsheide III5
FSV Pivitsheide III (9er) — Hakedahler SV II9
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — BSV Müssen III9
SG Kachtenhausen-Helpup II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen9
Spvg Hagen-Hardissen — SuS Lage II9
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — RSV Hörste II9
SV Diestelbruch-Mosebeck II — FC Fortuna Schlangen II9
Post TSV Detmold III (9er) — FC Augustdorf III9
CSL Detmold II — SuS Pivitsheide III9
FSV Pivitsheide III (9er) — SV Eintracht Jerxen-Orbke II4
FC Fortuna Schlangen II — FC Augustdorf III8
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — SuS Lage II8
Spvg Hagen-Hardissen — CSL Detmold II8
RSV Hörste II — SV Eintracht Jerxen-Orbke II8
Hakedahler SV II — SG Kachtenhausen-Helpup II8
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — SV Diestelbruch-Mosebeck II8
BSV Müssen III — FSV Pivitsheide III (9er)8
TuS Eichholz/Remmighausen II — Post TSV Detmold III (9er)8
SuS Pivitsheide III — SC Türkgücü Detmold II8
Hakedahler SV II — FC Augustdorf III7
RSV Hörste II — Post TSV Detmold III (9er)7
FC Fortuna Schlangen II — BSV Müssen III7
Spvg Hagen-Hardissen — SuS Pivitsheide III7
SF Berlebeck/Heiligenkirchen II — SC Türkgücü Detmold II7
SG Kachtenhausen-Helpup II — SV Diestelbruch-Mosebeck II7
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — CSL Detmold II7
FSG Waddenhausen/Pottenhausen — TuS Eichholz/Remmighausen II7
FSV Pivitsheide III (9er) — SuS Lage II7
FSV Pivitsheide III (9er) — RSV Hörste II6
Post TSV Detmold III (9er) — SuS Pivitsheide III6
SuS Lage II — Hakedahler SV II6
CSL Detmold II — FSG Waddenhausen/Pottenhausen6
SV Diestelbruch-Mosebeck II — FC Augustdorf III6
SC Türkgücü Detmold II — Spvg Hagen-Hardissen6
SV Eintracht Jerxen-Orbke II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen II6
SG Kachtenhausen-Helpup II — BSV Müssen III6