Connect with us

Kreisliga C2 Detmold

Kreisliga C2 Detmold

DatumSpielZeit/ErgebnisseSpielortSpieltag
FC Fortuna Schlangen III — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II30
TuS WE Lügde II — SG Belle/Cappel III (9er)30
BSV Müssen II — SG Belle/Cappel III (9er)30
Blomberger SV II — SG Istrup/Brüntrup II30
SV Diestelbruch-Mosebeck III — TuS Horn-Bad Meinberg II30
SG Belle/Cappel II — TuS Horn-Bad Meinberg II29
SF Oesterholz/Kohlstädt II — Blomberger SV II29
BSV Müssen II — SG Istrup/Brüntrup II29
SG Brakelsiek/Wöbbel II — TuS WE Lügde II29
SG Istrup/Brüntrup II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II20
SG Brakelsiek/Wöbbel II — FSV Pivitsheide II26
FC Fortuna Schlangen III — SG Belle/Cappel II28
SF Oesterholz/Kohlstädt II — BSV Müssen II28
SG Belle/Cappel III (9er) — SG Brakelsiek/Wöbbel II28
TuS WE Lügde II — FSV Pivitsheide II28
TuS Horn-Bad Meinberg II — SG Istrup/Brüntrup II28
Blomberger SV II — SG Brakelsiek/Wöbbel II20
SG Belle/Cappel II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II21
FSV Pivitsheide II — SG Belle/Cappel III (9er)17
Blomberger SV II — BSV Müssen II27
SG Istrup/Brüntrup II — FC Fortuna Schlangen III27
SF Oesterholz/Kohlstädt II — TuS Horn-Bad Meinberg II27
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — TuS WE Lügde II27
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — SV Diestelbruch-Mosebeck III22
SG Belle/Cappel III (9er) — Blomberger SV II21
FC Fortuna Schlangen III — SF Oesterholz/Kohlstädt II26
SG Belle/Cappel II — SG Istrup/Brüntrup II18
TuS WE Lügde II — SV Diestelbruch-Mosebeck III26
TuS Horn-Bad Meinberg II — Blomberger SV II26
SG Belle/Cappel III (9er) — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II26
SF Oesterholz/Kohlstädt II — SG Brakelsiek/Wöbbel II21
BSV Müssen II — TuS Horn-Bad Meinberg II25
Blomberger SV II — FC Fortuna Schlangen III25
SG Istrup/Brüntrup II — FSV Pivitsheide II21
SG Belle/Cappel II — TuS WE Lügde II25
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — SG Brakelsiek/Wöbbel II25
SV Diestelbruch-Mosebeck III — SG Belle/Cappel III (9er)25
Blomberger SV II — FSV Pivitsheide II19
SG Istrup/Brüntrup II — SV Diestelbruch-Mosebeck III19
SG Brakelsiek/Wöbbel II — TuS Horn-Bad Meinberg II18
FC Fortuna Schlangen III — BSV Müssen II24
FSV Pivitsheide II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II24
SG Istrup/Brüntrup II — TuS WE Lügde II24
SG Brakelsiek/Wöbbel II — SV Diestelbruch-Mosebeck III24
SG Belle/Cappel III (9er) — SG Belle/Cappel II24
Blomberger SV II — SV Diestelbruch-Mosebeck III17
TuS Horn-Bad Meinberg II — SG Belle/Cappel III (9er)19
SF Oesterholz/Kohlstädt II — TuS WE Lügde II23
SG Belle/Cappel II — SG Brakelsiek/Wöbbel II23
SG Istrup/Brüntrup II — SG Belle/Cappel III (9er)23
TuS Horn-Bad Meinberg II — FC Fortuna Schlangen III23
SV Diestelbruch-Mosebeck III — FSV Pivitsheide II23
TuS WE Lügde II — TuS Horn-Bad Meinberg II20
SG Belle/Cappel III (9er) — SF Oesterholz/Kohlstädt II22
FSV Pivitsheide II — SG Belle/Cappel II22
TuS WE Lügde II — Blomberger SV II22
SG Istrup/Brüntrup II — SG Brakelsiek/Wöbbel II22
BSV Müssen II — TuS WE Lügde II21
BSV Müssen II — SG Belle/Cappel III (9er)20
FSV Pivitsheide II — SF Oesterholz/Kohlstädt II20
SV Diestelbruch-Mosebeck III — SG Belle/Cappel II20
FC Fortuna Schlangen III — TuS WE Lügde II19
SF Oesterholz/Kohlstädt II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II19
BSV Müssen II — SG Brakelsiek/Wöbbel II19
SV Diestelbruch-Mosebeck III — SF Oesterholz/Kohlstädt II18
SG Belle/Cappel III (9er) — FC Fortuna Schlangen III18
BSV Müssen II — FSV Pivitsheide II18
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — Blomberger SV II18
FC Fortuna Schlangen III — Blomberger SV II13
FC Fortuna Schlangen III — SG Brakelsiek/Wöbbel II17
SF Oesterholz/Kohlstädt II — SG Belle/Cappel II17
BSV Müssen II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II17
TuS Horn-Bad Meinberg II — FSV Pivitsheide II17
SG Istrup/Brüntrup II — SF Oesterholz/Kohlstädt II11
SG Belle/Cappel II — Blomberger SV II11
FSV Pivitsheide II — TuS WE Lügde II16
SG Belle/Cappel II — FC Fortuna Schlangen III16
SG Istrup/Brüntrup II — TuS Horn-Bad Meinberg II16
SG Brakelsiek/Wöbbel II — SG Belle/Cappel III (9er)16
BSV Müssen II — SF Oesterholz/Kohlstädt II16
Blomberger SV II — SG Belle/Cappel III (9er)8
SG Brakelsiek/Wöbbel II — SG Istrup/Brüntrup II9
FC Fortuna Schlangen III — SG Istrup/Brüntrup II15
BSV Müssen II — Blomberger SV II15
SG Belle/Cappel III (9er) — FSV Pivitsheide II15
TuS WE Lügde II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II15
TuS Horn-Bad Meinberg II — SF Oesterholz/Kohlstädt II15
TuS Eichholz/Remmighausen III (9er) — FSV Pivitsheide II3
SF Oesterholz/Kohlstädt II — FC Fortuna Schlangen III14
FSV Pivitsheide II — SG Brakelsiek/Wöbbel II14
Blomberger SV II — TuS Horn-Bad Meinberg II14
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — SG Belle/Cappel III (9er)14
SV Diestelbruch-Mosebeck III — TuS WE Lügde II14
TuS WE Lügde II — SG Belle/Cappel II13
SG Belle/Cappel III (9er) — SV Diestelbruch-Mosebeck III13
SG Brakelsiek/Wöbbel II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II13
TuS Horn-Bad Meinberg II — BSV Müssen II13
BSV Müssen II — FC Fortuna Schlangen III12
FC Lippe Detmold — TuS Horn-Bad Meinberg II12
TuS WE Lügde II — SG Istrup/Brüntrup II12
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — FSV Pivitsheide II12
SV Diestelbruch-Mosebeck III — SG Brakelsiek/Wöbbel II12
SG Belle/Cappel II — SG Belle/Cappel III (9er)12
BSV Müssen II — SV Diestelbruch-Mosebeck III11
FC Fortuna Schlangen III — FSV Pivitsheide II11
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — TuS Horn-Bad Meinberg II11
TuS WE Lügde II — FC Lippe Detmold11
FC Fortuna Schlangen III — TuS Horn-Bad Meinberg II10
TuS Eichholz/Remmighausen III (9er) — Blomberger SV II10
SG Belle/Cappel III (9er) — SG Istrup/Brüntrup II10
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — FC Lippe Detmold10
SG Brakelsiek/Wöbbel II — SG Belle/Cappel II10
TuS WE Lügde II — SF Oesterholz/Kohlstädt II10
FSV Pivitsheide II — SV Diestelbruch-Mosebeck III10
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — SG Istrup/Brüntrup II6
FC Lippe Detmold — FC Fortuna Schlangen III9
BSV Müssen II — TuS Eichholz/Remmighausen III (9er)9
SG Belle/Cappel II — FSV Pivitsheide II9
Blomberger SV II — TuS WE Lügde II9
SV Diestelbruch-Mosebeck III — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II9
SF Oesterholz/Kohlstädt II — SG Belle/Cappel III (9er)9
SG Belle/Cappel II — BSV Müssen II7
TuS Eichholz/Remmighausen III (9er) — TuS Horn-Bad Meinberg II8
SF Berlebeck/Heiligenkirchen III — FC Fortuna Schlangen III8
SV Diestelbruch-Mosebeck III — FC Lippe Detmold8
FSV Pivitsheide II — SG Istrup/Brüntrup II8
SG Brakelsiek/Wöbbel II — SF Oesterholz/Kohlstädt II8
TuS WE Lügde II — BSV Müssen II8
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — SG Belle/Cappel II8
SV Diestelbruch-Mosebeck III — TuS Horn-Bad Meinberg II7
SF Oesterholz/Kohlstädt II — FC Lippe Detmold7
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — FC Fortuna Schlangen III7
SG Belle/Cappel III (9er) — TuS WE Lügde II7
Blomberger SV II — SG Istrup/Brüntrup II7
FSV Pivitsheide II — SF Berlebeck/Heiligenkirchen III7
SF Oesterholz/Kohlstädt II — FSV Pivitsheide II6
FC Fortuna Schlangen III — TuS Eichholz/Remmighausen III (9er)6
FC Lippe Detmold — SF Berlebeck/Heiligenkirchen III6
SG Belle/Cappel II — SV Diestelbruch-Mosebeck III6
SG Brakelsiek/Wöbbel II — Blomberger SV II6
TuS Horn-Bad Meinberg II — TuS WE Lügde II6
SG Belle/Cappel III (9er) — BSV Müssen II6
TuS Eichholz/Remmighausen III (9er) — SG Belle/Cappel III (9er)1
SV Diestelbruch-Mosebeck III — SG Istrup/Brüntrup II5
FSV Pivitsheide II — Blomberger SV II5
SG Belle/Cappel II — FC Lippe Detmold5
SG Brakelsiek/Wöbbel II — BSV Müssen II5
TuS Eichholz/Remmighausen III (9er) — SF Berlebeck/Heiligenkirchen III5
SG Belle/Cappel III (9er) — TuS Horn-Bad Meinberg II5
TuS WE Lügde II — FC Fortuna Schlangen III5
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — SF Oesterholz/Kohlstädt II5
FC Lippe Detmold — TuS WE Lügde II1
FC Fortuna Schlangen III — SV Diestelbruch-Mosebeck III3
FSV Pivitsheide II — BSV Müssen II4
FC Fortuna Schlangen III — SG Belle/Cappel III (9er)4
SF Oesterholz/Kohlstädt II — SV Diestelbruch-Mosebeck II4
FC Lippe Detmold — TuS Eichholz/Remmighausen III (9er)4
SG Istrup/Brüntrup II — SG Belle/Cappel II4
Blomberger SV II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II4
SF Berlebeck/Heiligenkirchen III — TuS WE Lügde II4
TuS Horn-Bad Meinberg II — SG Brakelsiek/Wöbbel II4
TuS WE Lügde II — SG Brakelsiek/Wöbbel II3
SG Istrup/Brüntrup II — BSV Müssen II3
TuS Horn-Bad Meinberg II — SG Belle/Cappel II3
FC Lippe Detmold — SG Belle/Cappel III (9er)3
Blomberger SV II — SF Oesterholz/Kohlstädt II3
SF Berlebeck/Heiligenkirchen III — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II3
SG Belle/Cappel II — SF Oesterholz/Kohlstädt II2
SG Brakelsiek/Wöbbel II — FC Fortuna Schlangen III2
FSV Pivitsheide II — TuS Horn-Bad Meinberg II2
TuS WE Lügde II — TuS Eichholz/Remmighausen III (9er)2
SG Belle/Cappel III (9er) — SF Berlebeck/Heiligenkirchen III2
SG Sabbenhausen/Elbrinxen II — BSV Müssen II2
SV Diestelbruch-Mosebeck III — Blomberger SV II2
SG Istrup/Brüntrup II — FC Lippe Detmold2
Blomberger SV II — SG Belle/Cappel II1
FSV Pivitsheide II — FC Fortuna Schlangen III1
TuS Horn-Bad Meinberg II — SG Sabbenhausen/Elbrinxen II1
SF Oesterholz/Kohlstädt II — SG Istrup/Brüntrup II1
SV Diestelbruch-Mosebeck III — BSV Müssen II1
SF Berlebeck/Heiligenkirchen III — SG Brakelsiek/Wöbbel II1

Balkan Imbiss

More in